Pravidla soutěží - Brno

Statistika

soutěž na vzdálenost jednotlivců pro cesty s prostředky Kolo, Pěšky

Zářijová výzva 2022

soutěž na pravidelnost jednotlivců pro cesty s prostředky Kolo, Pěšky, Domácí aktivita


  1. Výzva se odehrává v termínu 12.- 25. září 2022.
  2. Je určena jednotlivcům, kteří se zaregistrují od 16. srpna do 14. září 2022 prostřednictvím registračního systému.
  3. Účastník*ice uhradí registrační poplatek ve výši minimálně 100 Kč, může zvolit i vyšší částku. Registrační poplatek má formu daru projektu Do práce na kole a spolku AutoMat. Účastník*ice na celkovou zaplacenou částku dostane potvrzení o daru, a to přes e-mail.
  4. Své zaměstnance a zaměstnankyně mohou do výzvy zapojit i firmy tím, že za ně zaplatí registrační poplatek ve výši minimálně 100 Kč nebo více, podle své volby. V případě zájmu o takové zapojení zaměstnanců firmy kontaktují firemní helpdesk Do práce na kole na e-mailu: firmy@dopracenakole.cz nebo na telefonním čísle: +420 234 697 800.
  5. Každý účastník*ice zaznamenává své jízdy na kole, svou chůzi či běhání pomocí mobilní aplikace Do práce na kole, Cyclers, Strava, Na kole Prahou či ručním nahráním GPX souborů z jiných aplikací. Třetí možností je ruční vyplnění typické trasy v registračním systému.
  6. Ručně můžete své cesty či cvičení zaznamenat nejpozději do 27. září 2022, 23:59 hod.
  7. Do výzvy se započítává jakákoliv cesta, kterou účastník uskuteční na kole, koloběžce či pěšky. Maximální počet tras, které lze započítat za jeden den, jsou dvě.
  8. Započítávají se i kombinované cesty, které jsou zčásti vykonávány vlastní silou a jinými dopravními prostředky (vlak, tramvaj, autobus, auto). V případě kombinované trasy lze započítat pouze tu část cesty, která byla podniknuta vlastními silami. Do výzvy se rovněž započítává domácí cvičení (např. jóga či rotoped).
  9. Ze všech účastníků a účastnic Zářijové výzvy, kteří jsou v den vyhodnocení výzvy odběrateli newsletteru Do práce na kole (přihlásit k odběru se lze v průběhu registrace či později v nastavení účtu nebo na webu dopracenakole.cz ZDE) a splňují procento pravidelnosti nad 66 %, vylosujeme 15+ výherců, kteří získají hmotné ceny nebo startovné pro celý tým do Květnové výzvy Do práce na kole 2023. Výherce budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu.